TAASKASUTAV RENOVEERIMINE

Anname Sulle nõu, kuidas vana hoone targalt renoveerida

ja materjalid taaselustada ning selle arvelt kokku hoida. Leiame parima harmoonia vanade ning kaasaegsete materjalide vahel.

Aitame luua kunstilise väärtuse aegunäinud esemetele – toolid, laed, uksed, põrandad, piidad, pliidid, liistud, lülitid, lambid, nagid, haagid, lingid, hinged jne.

Mitmed materjalid on korduvkasutatavad, palun mõtle enne, kui asjad lõkkesse või prügimäele viskad. Säästa raha, kütust, aega ning enda ja keskkonna ressursse! Hoia loodust!

Puit, mis ei ole pehkinud või hallitanud, on alati taaskasutatav ja seda isegi siis, kui ajalugu on sellele paksu värvi- või pahtlikihi kogunud. Vanad aknad, uksed, telliskivid, saviahjud – esmalt lootusetus seisukorras olnud asjad võivad saada värske ja ekslusiivse väärtuse!

Taaskasutaja ei ole ammu enam prügikoll, vaid teadlik, tark, arvestav ning tunnustust väärt inimene. Meil on heameel tunda lugupeetud inimesi, kes on päästnud prügikonteinerite juurest uksi, aknaid ja muid vanu esemeid, mis väärivad taaskasutamist. Nad võinuks kõik uuena osta, aga nad hoolivad keskkonnast ja väärtustavad ajalugu.

MÖÖBLI TAASKASUTAMINE

Enne kui mööbli ära viskad

või annad, konsulteeri meiega! Täiesti tarbetuna tunduv või imelik mööblitükk võib leida uue ja põneva funktsiooni.

NÕUSTAMINE

Täieliku taaskasutuse ja ökoloogilise lähenemise põhimõttel

oleme renoveerinud terve hoone, nõustanud kliente ning kogunud ka ise põnevat informatsiooni. Jagame Sinuga oma kogemusi hea meelega nii kujunduse kui ka ehituslike nüansside osas.